EC Malta Dil Okulu Yorum

yorum ec malta dil okulu

 

EC Malta Dil Okulu, İngilizce eğitimini kusursuz bir şekilde tamamlamak ve çok para harcamamak isteyenler için bulunmaz fırsatlardan biridir. Malta’da çok fazla dil okulu bulunmadık. Bu okullar rekabet halinde oldukları içinde fiyatları birbirine yakın ve çok uygundur. Bu yüzden dil eğitimini isteyen ama bütçesi az olduğu için karar veremeyenlere hitap etmektedir. Ayrıca okulun Malta’da bulunması da büyük bir avantajdır. Öğrenciler burada öğrendiklerini pratik edebilme imkanı da buldukları için de daha hızlı bir öğrenme sağlanmaktadır. EC Malta Dil Okulu yorumları birçok sitede yer almaktadır. Bu yorumlarda bu okulda eğitim alanlar okuldan ve Malta’dan söz etmektedirler.

EC Malta Dil Okulu yorumlarından birinde öğrenci aldığı İngilizce eğitimini pratiğe dökmek ve yurtdışı deneyimi olması için araştırma yaptığını belirtiyor. Anadolu Yurtdışı Eğitim ajansı ile iletişime geçmiş. Firma çok yakından ilgilenmiş. Ve öğrenci kısa sürede kaydını yaptırmış. Malta havaalanında kendisini karşıladıklarını ve kalacağı yere kadar götürdüklerini belirtiyor. Ayrıca okula geçişi de onlar ayarlamışlar. Bu şekilde hiç sorunla karşılaşmamış. Türkiye’ye dönene kadar öğrencinin tüm sorunlarıyla ilgilenmişler. Öğrenci, Malta’nın en güzel okullarından olan EC Malta Dil Okulu’nda 1 ay kaldığını söylüyor. EC Malta Dil Okulu’nun muhteşem bir okul olduğunu söylüyor. Bunun dışında boş zamanlar için birçok aktiviteyi okulun düzenlediğini söylüyor. Bu okulun Paceville’de olduğunu ve gece hayatının da çok güzel olduğunu söylüyor. Bu yüzden bir yandan eğlenip, bir yandan da dil öğrenmek isteyenlerin Malta’yı tercih etmelerini tavsiye ediyor. Malta’nın eşsiz tarihi ve güzellikleriyle muhteşem bir ülke olduğunu belirtiyor.

EC Malta Dil Okulu yorumu olan bir başka öğrenci İngilizce dil eğitimi için yurtdışına gitmeye karar verdiğini belirtiyor. Anadolu Yurtdışı Eğitim ile iletişime geçmiş. 6 aylık bir dil eğitimi almak için Malta’ya gitmiş. Öğrenci acentesinin Malta’dayken de sürekli destek olduğunu belirtiyor. Öğrenci, çok güzel zamanlar geçirdiğini söylüyor. Öğrenci, Malta’nın güzel havasını gece hayatını ve arkadaşlıklarını çok sevdiğini belirtiyor. Son olarak da öğrenci, verdiği iyi eğitim için EC Malta Dil Okulu’na teşekkür ettiğini belirtiyor.