EC Malta Dil Okulu Konaklama

konaklama ec malta dil okulu

EC Malta Dil Okulu, yurtdışında kaliteli, verimli ve uygun fiyata İngilizce eğitimi almak isteyen insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu okul, Avrupa’da gençlerin en çok tercih ettiği ülkelerden biri olan Malta’da bulunmaktadır. Malta; sahili, tarihi dokusu ve gece hayatıyla gençlerin çok fazla tercih ettiği bir ülkedir. Buna bir de iyi bir dil eğitimi eklenince ülke, farklı milletlerden binlerce genç tarafından dolup taşmaktadır. Malta’nın en önemli okullarından biri EC Malta Dil Okulu’dur. İngilizce eğitimi için bu okulu seçenler nerede kalacaklarını bilemedikleri için tereddüt içerisinde olabilirler. Fakat EC malta Dil Okulu konaklama seçenekleri çok geniş bir içeriğe sahiptir.

EC Malta Dil Okulu konaklama seçenekleri içerisinden öğrenciler kendileri için uygun olanı seçmektedirler. EC Malta Dil Okulu konaklama seçeneklerinden birisi aile yanında konaklamadır. EC Malta Dil Okulu’nun Aile Yanında konaklama seçeneği ile İngilizce pratik yapabilmenin ve Malta hakkında bilgi edinmenin en avantajlı yolunu seçmiş olacaklardır. Yanında kalınan aileler EC Malta Dil Okuluna 10 ya da 30 dakika kadar uzaklıktadır. Bu aileler, öğrencilere nevresim ve havlu temin etmektedirler. EC Malta Dil Okulu konaklama seçeneklerinden biri de okulun öğrenci yurdudur. Burası bütçesi sınırlı öğrenciler için doğru bir tercihtir. EC Malta Dil Okulu Öğrenci Yurdu maliyeti oldukça düşük olan ucuz bir konaklama şeklidir. Her milletten insanlarla arkadaşlık kurmak ve Malta’da yaşama imkanı bulmak önemli bir fırsattır. Yurdun okula uzaklığı 20 dakika kadardır. Okula yürüyerek ya da 10 dakika süren otobüs yolculuğu ile gidilebilmektedir.

EC Malta Dil Okulu konaklama seçeneklerinden bir diğeri de tek yatak odalı daireleridir. Burada, huzurlu ve sakin bir ortamda konaklamak mümkündür. Okulun tek yatak odalı dairelerinde mutfak vardır. Daireler okula çok yakındır. Yürüyerek birkaç dakikada okula ulaşılabilmektedir. EC Malta Dil Okulu’nun Tek Yatak Odalı Dairelerine kısa bir otobüs yolculuğu ile de gidilebilmektedir. EC Malta Dil Okulu’nun konaklama seçeneklerinden bir başkası da yaz öğrenci evleridir. Bu evlerin ayrı girişleri vardır. Ve 2 bloktan oluşmaktadır. Bu dairelerde fırın, ocak, mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi ve çamaşır makinesi olan mutfakları bulunmaktadır.