EC Malta Dil Okulu Forum

forum ec malta dil okulu

 

Malta, turizm ülkesi olmasının yanı sıra dil eğitiminin de en iyi yapıldığı ülkelerden biridir. Uzman ekiplerden oluşan okullarıyla bu alan da çok ilerleyen ülke, dil eğitiminde İngiltere ile yarışır duruma gelmiştir. Ülkemizde dil eğimi için yurtdışına gitmek isteyenlerin pek düşünmedikleri fakat acenteler yardımı ile tanıma fırsatı buldukları Malta, sonrasında onları çok memnun etmiştir. Malta’daki önemli okullardan biri de EC Malta Dil Okulu’dur. Buraya gelenler genellikle amacına ulaşmış bir şekilde mutlu ayrılmaktadırlar. Bu yüzden EC Malta Dil Okulu forum sitelerinde yapılan yorumlarda okulun kalitesinden ve gidenlerin memnuniyetinden bahsedilmektedir.

EC Malta Dil Okulu forumlarında yapılan yorumlardan birinde öğrenci 4 aydır Malta’da yaşadığını ve 5 ay daha bu ülkede olacağını söylüyor. Öğrenci acente olarak kendisine Anadolu Yurtdışı Eğitim’i seçmiş. Burada eğitim uzmanları ile tanışmış. Eğitim uzmanları hem buradaki işlemlerinde hem de Malta’da bulunduğu sürede hep yanında olmuş. Malta’ya ilk geldiği zamanlarda bazı sorunlar yaşamış. Ama bu sorunları da eğitim uzmanları yardımıyla halletmiş. Öğrenci Malta’da çalışma, öğrenme, tanıma, gezme gibi konulardan başka şeyleri düşünmemeye kafasını yormamaya özen göstermiş. Öğrenci burada çok güzel arkadaşlıklar kurmuş. Bazı dostlarıyla hala görüşmekteymiş. Örneğin, bu arkadaşlarından birini görmek için İtalya’ya gitmiş. Burada çok güzel deneyimler yaşadığını belirtiyor. Öğrenci Anadolu Yurtdışı Eğitim yaptığı işi ciddiye alan, öğrencilerine önem veren biri olduğunu söylüyor. Ve herkese onunla çalışması için tavsiyede bulunuyor. Malta’da EC Malta Dil Okulu’na gittiğini söylüyor. Burada 5 ayının daha olduğunu belirtiyor. Öğrenci, dil seviyesinin iyi durumda olduğunu belirtiyor. Burada olmanın çok güzel bir tecrübe olduğunu özellikle belirtiyor. Ayrıca yurtdışında eğitim almak isteyen herkesin bu rahatı yaşamak için Malta’ya gelmelerini tavsiye ediyor.

EC Malta Dil Okulu forumlarındaki yorumlarda da görüldüğü gibi giden öğrenciler okula ve Malta’ya hayran kalmaktadırlar. Buranın atmosferinin insanı etkilediğine ve çok iyi bir dil eğitimi verildiğine dikkat çekiyorlar. Tatili ve eğitimi bir arada düşünen herkesin Malta’yı tercih etmesi gerektiğini belirtiyorlar. Malta ve EC Malta Dil Okulu kalitesiyle kendisini dünyaya ispat ettiği için herke rahatlıkla tercih etmelidir.