EC Malta Dil Okulu Fiyatları

fiyatlari ec malta dil okulu

 

EC Malta Dil Okulu İngilizce eğitiminde kendisini kanıtlamış kurumlardan birisidir. Okul, sürekli kendisini yenileyen uzman kadrosu ile ideal dil eğitimini öğrencilerine sağlamaktadır. EC Malta Dil Okulu, ülkemizde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle bu okulu tercih edenler buraya zorluk çekmeden alışacaklardır. EC Malta Dil Okulu fiyatları okulun kendi internet sitesinde ve Malta’daki dil okullarını tanıtan internet sitelerinde yer almaktadır.

EC Malta Dil Okulu fiyatları güncellenen miktarlarıyla internet sitesinde bulunmaktadır. EC Malta Dil Okulu 20 derslik genel İngilizce eğitimi programı 4 haftalık fiyatı 720 Euro’dur. Okulun altı haftalık fiyatı, 1080 Euro’dur. Okulun sekiz haftalık fiyatı, 1200 Euro’dur. Okulun 12 haftalık fiyatı, 1800 Euro’dur. Okulun16 haftalık fiyatı, 2400 Euro’dur. Okulun 20 haftalık fiyatı,300 Euro’dur. Ayrıca okulun konaklama haftalık konaklama fiyatları aile yanı 170 Euro ve yurt 125 Euro’dur.

EC Malta Dil Okulu fiyatlarında da görüldüğü gibi gayet uygun fiyatları bulunmaktadır. Uygun fiyata uzun süreli bir eğitim ile İngilizce öğrenimi sağlanmaktadır. Malta’da çok fazla dil okulu bulunmaktadır. Bu yüzden okullar sürekli rekabet halindedirler. Bunun sonunca da hepsinin ücretleri birbirine yakın ve ucuzdur. Malta, küçük bir ülkedir. Bu yüzden gezilecek ve eğlenilecek yerler de okula oldukça yakındır. Her yere yürüyerek gitmek mümkündür. Bu yüzden çok fazla para harcama gereği duyulmaz. Uzun süre bütçeyi sarsmadan burada kalmak mümkün olmaktadır. Öğrenciler, derslerden sonra okulun düzenlediği aktivitelere katılabilmektedir. Bu sayede eğlenceli vakitler geçirmektedirler. Aslında eğlenmek için bile fazladan para harcamaya gerek yoktur. EC Malta Dil Okulu’nun etkinlikleri öğrencilerin sıkılmadan öğrenimleri tamamlamaları için oluşturulmuştur. Ayrıca, yılın belli dönemlerinde okul ücreti daha da indirimli olmaktadır. Bu yüzden kayıt yaptırmadan önce fiyatları iyi araştırmak önemlidir. Güncel fiyatlar kontrol edilmezse, sonrasında öğrenciler kayıt yaptırırken şaşkınlığa uğrayabilirler. Özellikle yaz aylarında EC Malta Dil Okulu’na gelindiğinde çok iyi bir eğitimin yanında, çok güzel bir tatil de yaşanmış olacaktır. Okulun binası Malta’nın tatil bölgesindedir. Bunun da etkisiyle derslerden sonra sahilde çok keyifli vakitler geçirmek mümkün olacaktır.