EC Malta Dil Okulu Ekşi

eksi ec malta dil okulu

 

EC Malta Dil Okulu, kaliteli eğitimiyle çok bilinen bir dil okuludur. Verdiği eğitim, katılan bütün öğrencileri memnun bırakmaktadır. Genel olarak bütün öğrenciler dillerini geliştirerek bu okulu bitirmektedirler. Malta’nın eşsiz atmosferi ile birlikte çok verimli bir eğitim alarak İngilizce sorununu gideren öğrenciler, günlük iş hayatlarında büyük avantajlar sağlamaktadırlar. EC Malta Dil Okulu’nun Ekşi sözlükte yer alan yorumlarında okul hakkımda genel bilgiler verilmekte ve Malta’dan söz edilmektedir.

EC Malta Dil Okulu’nun Ekşi sözlükteki yorumlarından birinde öğrenci Malta’da hala eğitim gördüğünü belirtiyor. İngilizcesini ilerletmek ve daha iyi konuşabilmek adına Malta’yı seçmiş. Şuan EC Malta Dil Okulu’nda eğitim görüyormuş. Okulun ortamından ve verilen derslerden çok memnun olduğunu belirtiyor. Malta’yı ve aktivitelerini ve çok sevdiğini belirtiyor. Burada yaşanılacak tek sorunun aksanları nedeniyle halkın konuştuğu İngilizceyi anlamanın zor olmasıymış. Ekşi sözlükteki EC Malta Dil Okulu yorumlarından bir diğerinde de öğrenci Malta’ya gelmeden önce almış olduğu İngilizce eğitimini ve öğretmen profilini sevmediğinden bahsediyor. Bu nedenle İngilizcesini geliştiremediğini ifade ediyor. Yapılan tavsiyeler sayesinde Anadolu Ajansı ile çalışmaya başlamış. Özellikle de eğitim uzmanlarının yönlendirmeleri ve bu konudaki tecrübesi sayesinde şuan Malta’da istediği gibi bir İngilizce eğitimi alabildiğini söylüyor. Ama bazı sorunlar yaşadığından söz ediyor. Ama güvenilir danışmanı sayesinde bütün sorunların çözüldüğünü dile getiriyor. Öğrenci, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen kişilere doğru araştırmalar yaparak tecrübeli insanlarla çalışmalarını tavsiye ediyor. Bu seçimin doğru yapılması sayesinde Anadolu’nun yaptığı tavsiyeler ile şehir ve dil okulu tercihlerinde kendisine çok yardımcı olduklarını belirtiyor. Bu şekilde tamamen aldığı eğitime yoğunlaşmasını sağladıkları için danışmanlarına teşekkür ediyor. Okul olarak EC Malta Dil Okulu’nu tercih ettiğini söylüyor. Öğrenci, verilen eğitimden ve Malta’dan çok memnun kaldığını dile getiriyor. Bu yüzden okuluna da çok teşekkür edip, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen herkese tavsiye ettiğini söylüyor.

EC Malta Dil Okulu Ekşi sözlük yorumlarında da görüldüğü gibi bu okulda eğitim görme imkanı bulun herkes buradan İngilizcesi gelişmiş bir şekilde ve çok mutlu ayrılmaktadırlar.