EC Malta Dil Okulları Yorumları

yorumlari ec malta dil okulu

 

Malta’nın en iyi ve deneyimli okullarından biri olan EC Malta Dil Okulları herkesin beğenisi kazanmış ve takdir görmüştür. Okul verdiği eğitim ve sunduğu olanaklar ile her ülkeden öğrencilerin ilgisini çekmekte ve katılımını sağlamaktadır. Bu okulu tercih etmek isteyenler kendilerini şanslı görmelilerdir. Okulun kaliteli eğitimi ile İngilizce ile ilgili bütün pürüzleri yok etme imkanı bulacaklardır. Ayrıca Malta’nın eşsiz doğası ve tarihine hayran kalacaklardır. Ülkelerine döndüklerinde tekrar Malta’ya gitme isteklerinin olacaklarından emin olmalılardır. Malta, İngilizcenin konuşulduğu ülkelerden biridir. Bu da burada eğitime katılan öğrencilerin pratik yapabilmeleri açısından büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Bu şekilde öğrenilenler pekiştirilmekte ve dilin ilerlemesi sağlanmaktadır.

EC Malta Dil Okulları yorumları içerisinde katılan öğrencilerin okul ile ilgili görüşleri bulunmaktadır. Genellikle yorum yapanlar duydukları memnuniyeti anlatmakta ve teşekkürlerini sunmaktadırlar. Bu yorumlardan birinde öğrenci Malta’da 5 ay yaşadığını belirtiyor. İlk olarak 6 aylık kursa katıldığını söylüyor. Okulun bitmesine 2 hafta varken döndüğünü söylüyor. Bunun nedenin de orada çok sıkılması ve bayramda ülkesinde bulunmak istemesi olduğunu söylüyor. Öğrenci, okul olarak EC Malta Dil Okulu’na gitmiş. Burada 3 hafta EC Dil Okulu’nun apartında kalmış. Daha sonraki 4 hafta okulun otelinde konaklamış. Ve geriye kalan sürede de yine okulun apartında konaklamış. Genel olarak okulun verdiği eğitimden memnun kaldığını belirten öğrenci, okula teşekkürlerini sunuyor.

EC Malta Dil Okulları yorumlarından bir başkasında öğrenci Türkiye’de çalıştığı firma ve mevki gereği İngilizcesi yetersiz olduğu için yurtdışında dil eğitimi almaya karar vermiş. İlk olarak Amerika, İngiltere gibi ülkeleri düşünmüş. Fakat bu ülkelerin çok pahalı olması sebebiyle kararsızlık yaşamış. Bir gazetede Malta’yla ilgili bir habere rastlamış. Malta’yı internette araştırmış. Sonrasında Anadolu ajansla iletişime geçtiğini belirtiyor. Kendisini nezaketle dinleyip, yardımcı olduklarını söylüyor. Ayrıca yaşadığı zorluklarda eğitim uzmanları kendisine çok destek olmuş. Öğrenci, Malta’dayken hastalanmış. Ve kendisiyle burada ilgilenen yetkililere çok teşekkür ediyor. Malta’daki dil okullarından EC Malta Dil Okulu’nu tercih etmiş. EC Malta Dil Okulları’nın oldukça ucuz olduğunu belirtiyor. Ayrıca Malta’da yasamanın diğer ülkelere göre ucuz olduğunu belirten öğrenci, burayı herkese tavsiye ettiğini söylüyor.